Blogs

Blogs

7 June, 2017
Concept Davetiyeler

Concept Davetiyeler

Concept davetiye kataloğu şeklinde düğün hazırlığı yapanlar için oluşturulan birçok davetiye yer almaktadır. Concept davetiye modelleri her açıdan farklılıklar arz etmektedir. Genel itibariyle genel yükseklik ve genişlik şartlarına uyulduğunu gördüğümüz bu modeller özellikle uygun fiyatla daha iyi bir davetiye arayanlara hitap etmektedir. Bir sınıf altında yer alan davetiyelere göre daha güzel durduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Concept davetiye modelleri her keseye uygun fiyatlar ile piyasaya sürüldü. Birçok matbaa ve site tarafından katalogları sunulan bu davetiyeler içerisinde birbirinden şık ürünler var. Concept davetiyeler özellikle zarf kısmı ile ön plana çıkarak ilk görünüme önem vermektedir. Kataloğu incelediğimizde zarfında farklı enstantaneler denendiğini rahatlıkla görebiliriz.

Her zevke hitap edebilen modellerden oluşan Concept davetiye kataloğu gül desenleri, şirin ev motifi, Osmanlı turası, örgü tarzı işlemeler, kurdeleler, yaldızlı işlemeler ile öne çıkmaktadır. Davetiye metinlerinde ne yazılması gerektiğine ise matbaacı ile oturup beraber karar verebilirsiniz. İçerik konusunda kendiniz sıra dışı metinler oluşturabileceğiniz gibi size önerilen hazır metinleri de kullanabilirsiniz.

 

Concept Davetiye Modeli Önerileri

Evlenme niyetinde olanlara kararsız anlarında destek olmak ve karar verme süreçlerini güçlendirmek önemlidir. Çiftlerin stresli maratonuna birilerinin elbette destek ile karşılık vermesi gerekir. Özellikle davetiye konusunda kararsız kalanlara önerebileceğimiz Concept davetiye modelleri sizin için bir araya getirildi:

·         Üzerinde yer alan harita ile tüm Türkiye’nin renklerine bir bakış yaptıran ve şık bir zarf modeline sahip olan açık kahverengi tonların hakim olduğu davetiye (5494),

·          Kırmızı bir araba ve araba içerisinde genç çiftin olduğu, arabanın şirin bir eve doğru seyir ettiği davetiye modeli (5323),

·         İçeriği sade olan ancak zarf kısmının ortasında Osmanlı Tuğralı mühür olan, ahşap rengin hakim olduğu davetiye (5502),

·         Zarfının orta kısmından içerideki isimlerin göründüğü, şık bir işlemeye sahip ve bordo renkte olan davetiye (5573),

·         İçeriğinde ahşap renk davetiye bulunan, zarfı ise harika bir işçilik ile gül desenlerinden oluşan ve krem renk zarf şeklinde sunulan model (5540),

·         Bordonun ana renginin ve açık tonlarının kullanılmasıyla muhteşem bir renk cümbüşünün elde edildiği zarfa sahip olan davetiye modeli (5548).

0 Comment
Blogs

25 May, 2017
Davetiye Tasarımı Üzerinde Değişiklik Yapabilirsiniz.

Yıllar boyu süren davetiye sorunlarına, müşterinin mağdur duruma düşmesine, sürekli tanıklık ettik.Harf hatalarından tutunda istenilmeyen cümlelerin kullanması,tarih ve yer hataları, tercih edilen tasarım dışı davetiye basılması gibi sorunlar bilinçsiz ve anlayışsız üretici firmalardan dolayı kaynaklandı sürekli.Bakıldığında bir harf değişikliği dahi organizasyon sahiplerini gülünç duruma düşürebilir.Organizasyon sahipleriyle davetliler arasında ince bir çizgi olan davetiyeler her ne kadar küçük bir unsur olarak görülse de davetiye içeriğindeki yanlışlıklar organizasyonunuzun istemediğiniz bir yönde seyretmesine,maddiyat konusunda da sizi zararlı duruma sokabileceğini unutmamalısınız.Bu yüzden siparişini verdiğiniz davetiye hakkında iletişimde bulunarak, doğru ve eksiksiz bilgi verdiğinizi teyit etmeniz gerekiyor.Sektörde yer edinmiş kaliteli üstün hizmet, olumlu müşteri potasiyeli olan düğün, nişan gibi organizasyon davetiyesi satışı yapan firmaları tercih ettiğiniz taktirde davetiye konusunda problem yaşamanız mümkün değil gibi gözüküyor.

istanbuldavetiye.com olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmanın, olumlu geri bildirim almanın gururunu yaşamaktayız.Titizlikle görüştüğümüz müşterilerimizin belirttiği her detayı kayıt altına alıyor,basım işlemine geçmeden önce tekrar teyid alıyoruz.Yine farklı iletişim aracı olan mail üzerinden de yazılı olarak teyid almaktayız.İşimizi çok iyi biliyoruz ki, müşterilerimizin bu özel günlerinde mağdur olmamaları için titizlikle çalışarak memnuniyetlerini kazanıyoruz.Bunun yanı sıra davetiye üzerinde istediğiniz yazı değişikliği yapabilirsiniz.Bundan dolayı mağduriyet yaşama ihtimalinizi sıfıra indirerek davetiyenizi huzurla beklemenizi sağlıyoruz.Müşterilerimiz tarafından kararsız kalınan ürünler üzerine iletişime geçerek daha doğrusu brifing alarak davetiyenin nasıl olması gerektiği konusunda bilgi alışverişi yapıyor,müşterimizin hala kararsız kalması durumunda numune ürün gönderimi yapıyoruz.

Alışılmışın dışında bir davetiye satış platformu olan istanbuldavetiye.com davetiye konusunda sıradanlaşmış çizgiden sıyrılıp ülkemizin bu alanda en çok duyulan,tercih edilen firmaların başında yer alıyor.Böylesine tercih edilen bir firmanın müşteri memnuniyeti ise tabi ki konu içerisinde belirttiğimiz gibi, mağduriyet oranının sıfıra indirilmesinden kaynaklanıyor.Gerek ürün yelpazesi, gerek anlayışlı kadrosu ile kusursuz bir çalışma yürüten İstanbul Davetiye çözüm odaklı prensibiyle özel organizasyonların vazgeçilmez tercihi oluyor.Sizde düğün,nişan,sünnet gibi organizasyonlarınız için İstanbul Davetiye'yi tercih edebilirsiniz.

0 Comment
Blogs

23 May, 2017
Davetiye Sözlerinin Seçimi

 Bir düğün, kına gecesi ya da daha farklı bir organizasyon için hazırlanan davetiyeler, farklı farklı renk ve konseptlerde tasarlanıyor. Davetiyelerdeki bu çeşitliliğin temeli insanların farklı estetik anlayışları olabilir. Bu estetik anlayışlar ortaya birbirinden farklı renk, tasarım, yazı stili ve fonda hazırlanan davetiyelerin hazırlanmasını sağlıyor. Unutmayın, çeşitlilik her zaman iyidir.

  Başarılı bir davetiye sözü nasıl seçilir? Bu konuyla ilgili birden fazla fikir geliştirmek mümkün. Fakat en makul seçenek, aranızdaki sevgiyi ve ilişkiyi en iyi yansıtan cümleleri kullanmak olabilir. Diğer ayrıntılar için işi uzmanına bırakın! İstanbul davetiye sizlere bu konuda profesyonel destek sağlıyor. Bu destekten en iyi şekilde yararlanmak için vakit kaybetmeden İstanbul davetiyeye danışın.

  Ne tür bir davetiye sözü arıyorsunuz? Hangi amaçla bir davetiye sözü kullanmak istiyorsunuz? Bir nikah töreni, düğün töreni, kına gecesi, sünnet töreni ya da daha başka? İstanbul davetiye, davetiye tasarımında profesyonel çözüm!  Davetiye sözleri birden fazla gruba ayrılıyor:

·         Komik davetiye sözleri

·         İddialı davetiye sözleri

·         Şairane davetiye sözleri

·         Klasik davetiye sözleri

·         Farklı davetiye sözleri

·         Nişan davetiye sözleri

·         Kına davetiye sözleri

·         Mezuniyet davetiye sözleri

·         Dini düğün davetiye sözleri

  Davetiye sözleri yukarıda sıralandıkları gibi farklı farklı temalarda olabiliyor.

Komik davetiye sözleri: Davetiye üzerinde yer alan ve konukları daha mizahsen bir dil kullanarak davet etme amacı taşıyan sözler.

İddialı davetiye sözleri: Genel itibariyle iddialı cümleler içeren ve konukları bu tarz bir şekilde davet etme amacı taşıyan sözler.

Şairane davetiye sözleri: Daha edebi bir tarzda hazırlanan ve davetiyeye eklenen sözler.

Klasik davetiye sözleri: Her davetiyede görmeye alışkın olduğumuz, misafirleri daha sade cümlelerle davet etme amacı içeren sözler.

Farklı Davetiye sözleri: Daha önce kullanılmayan, özgün cümlelerden oluşan ve davetlileri organizasyona eşlik etme konusunda telkin eden cümleler içeren davetiyeler.

Nişan davetiye sözleri: Bir nişan davetiyesi için hazırlanan ve organizasyonla daha uyumlu cümleler içeren sözler.

Kına davetiye sözleri: Kına organizasyonları için hazırlanan davetiyeler içerisine yerleştirilen sözler.

Mezuniyet davetiye sözleri: Bir mezuniyet balosu için hazırlanan davetiyede yer alan klasik sözler.

Dini düğün davetiye sözleri: Dini düğün konseptine uygun, daha muhafazakar bir üslup içeren sözler.

  İstanbul davetiye ile düşlerinizdeki davetiye tasarımını gerçekleştirin! 

0 Comment
Blogs

20 May, 2017
İSTANBUL / FATİH FEVZİPAŞA CADDESİNDE BİR DAVETİYE MAĞAZASI

Düğün davetiyesi seçerken dikkat edilmesi gereken pek çok nokta var. Düğünün konsepti, davetiyenin modeli ve tasarımı, adet bilgisi ve tabi ki en önemlisi bütçenize uygun bir davetiye seçmek. Tüm bunları gözetip davetiyenize karar verdikten sonra sıra geldi davetiyenizin içeriğini düzenlemeye. Davetiyeler genel olarak üç kısımdan oluşur. Bunlardan ilki başlıktır. Başlık kimi zaman iki ya da daha çok sayfalı davetiyelerde tüm bir kapağı kaplarken tek sayfalı davetiyelerde davetiyenin üst orta ya da üst sağ köşesinde konumlanır. Gelin ve damadın isimlerinin yazıldığı başlık için seçeceğiniz font davetiyenin model ve tasarımıyla uygun olmalıdır. İsimler yazılırken sıklıkla tercih edilen önce gelinin daha sonra damadın adının yazılmasıdır.

İkinci kısım davetiyenin görece uzun, açıklama/ mani kısmıdır. Eğer bu kısımdan ‘Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız’ sıradanlığından kurtulmak istiyorsanız kendiniz bir içerik üretebilir ya da internette hazır halde bulabileceğiniz açıklama/ mani örneklerine göz atabilirsiniz.

Son kısım ise esasen en önemli kısım yani düğüne dair bilgilerin yer aldığı kısımdır. Bu kısımda yine davetiyenin başlığındaki gibi sola kız tarafına ait bilgiler sağa erkek tarafına ait bilgiler yazılır. Eğer yapılacaksa kına yeri ve saati ayrıca belirtilmeli, nikah ve düğün ayrı mı beraber mi olacak, ayrı olacaksa nikah nerede olacak bu bilgiler detaylıa verilmelidir. Ayrıca davetliler için servis tutacaksanız bunu da en alta not düşmelisiniz.

Bir noktayı atlamayalım: Davetiyeyi nereden alacaksınız? Tabii ki bunca düğün telaşının içerisinde birde dükkan dükkan gezip davetiye bakmamalısınız. web sitemizdeki yüzlerce davetiye modeline tek tıkla ulaşabilirsiniz ve güvenilir bir şekilde siparişinizi verebilirsiniz. Hem paranız hem zamanınız sizde kalır.

0 Comment
Blogs

15 May, 2017
Krem-Pembe Beyaz Zarf seçenekleri

Evlenirken veya çocuğunun sünnet merasimini yaparken kim istemez ki şık tasarımlı rengarenk yapıda kişiye özel bir davetiyesi olmasın. Davetiyeler nikah törenleri, düğün törenleri, düğün kına geceleri, sünnet merasimleri, sünnet kına geceleri ve bebek mevlitleri için çok değerlidir. Her merasimin kendine özel davetiye örnekleri bulunur. Son zamanlarda davetiyeler o kadar gelişim göstermiş durumdadır ki, davetliler tarafından bile vitrin süsü veya sürekli saklanabilecek özellikte olan bir süs gibi üretilebilmektedir.

www.istanbuldavetiye.com olarak krem rengi, pembe renk ve beyaz renkte zarf seçenekleri ile davetiyelerinizde daha şık bir duruş sergiledik. Özel tasarımları olan davetiyeleri, ilginç tasarımları olan davetiyeleri ve klasik yapıdaki davetiyelerinizi ister pembe zarflarda isterseniz krem rengi zarflarda isterseniz beyaz renkte davetlilerinize sunabilirsiniz.

Acil Davetiye Ve Kargo Hizmeti  

Davetiyenizi ertelediniz veya yoğun düğün alışverişiniz içinde davetiyenizi yaptırmayı unuttuysanız, hızlı bir şekilde davetiyenizi seçerek siparişinizi verebilirsiniz. En geç iki gün içinde elinize geçecek şekilde davetiyelerinizin baskı aşamasını bitirerek sizlere kargo hizmeti ile sunuyoruz. Acil olduğunu belirttiğinizde kısa bir sürede elinize geçecek olan davetiyelerinizi İstanbul Davetiye olarak hazırlamış olduğumuz site katalogunda bulabilir ve hızlı bir şekilde davetiye sipariş işleminizi yapabilirsiniz.

Siparişlerinizi ister concept davetiyeler, isterseniz kampanyalı davetiyeler isterseniz popüler davetiyeler içinden seçmiş olduğunuz bir davetiye örneğinden verebilirsiniz. Tüm davetiyeler için siparişleriniz geçerlidir. Kısa sürede teslim davetiyeleriniz için yazılı metin seçeneğini isterseniz hazır metinlerden seçebilir isterseniz kendiniz davetiyeniz için bir metin hazırlayabilirsiniz.

Sünnet Düğünü Davetiyeleri

Her ebeveyn çocuğunun evleneceği zamanı hayal ederken sünnet düğününü de gerçekleştirmek ister. Sünnet düğünleri hem ebeveynler için özel hem de sünnet olacak çocuk için özeldir. Düğün davetiyeleri ve nişan davetiyelerinde sipariş vereceğiniz acil davetiye siparişi sünnet düğünleri içinde geçerlidir.

Sünnet düğünü yapacaksınız fakat davetiyelerinizi hazırlatmayı unuttunuz. İstanbul Davetiye üzerinden siparişinizi vererek ve acil olduğunu belirterek en geç iki gün içinde sünnet davetiyelerinizi alabilirsiniz. Düğün davetiyesi ve sünnet davetiyesi için sipariş esnasında davetiyenizin acil olduğunu mutlaka belirtmelisiniz. Acil olduğunu belirtmenizden sonra kısa bir süre içinde davetiyeleriniz kargo ile size ulaştırılacaktır. 

0 Comment
Blogs

10 May, 2017
2017'nin Trend Davetiye Modelleri Kraft Davetiyeler

2017'nin Trend Davetiye Modelleri Kraft Davetiyeler

             Teknoloji ne kadar gelişmiş olursa olsun, davetiyelerin hayatımızda her zaman için çok önemli bir yeri olmuş ve olmaya da devam etmektedir. Sünnet düğünlerinden nişan ve düğün davetlerine kadar her türlü özel günlerimizde davetiyeler vazgeçilmez unsurlar olmayı sürdürmektedir.

             Nikâh ya da sünnet düğünü gibi hayatımızın en özel ve unutulmaz anlarını tamamlayıcı bir role sahip olan davetiyelerle sevdiklerimizi, o çok özel anlarımızı paylaşmaya davet etmek gibisi yoktur elbette. Hele de davetiyeler son derece şık, modern ve ilgi çekici tasarımlara sahip olduklarında, davetiyelerinizi alan kişilerde çok özel duygular uyanacaktır. Hayatınızın en önemli anlarını birbirinden şık, modern ve göz alıcı tasarımlara sahip olan 2017'nin trend davetiye modelleri kraft davetiyeler ile taçlandırdığınızda, özel günlerinizi taçlandırmış olursunuz.

  Göz alıcı ve Modern Tasarımlı Kraft Davetiye Modelleri

            Özel günleriniz için çok özel tasarımlı Kraft davetiyeleri ile bu yıl, sevdiklerinizi çok beğenecekleri modern ve göz alıcı tasarımlara sahip İstanbul Davetiye firmasının Kraft davetiye modellerini tercih ederek herkesin çok beğenebileceği mükemmellikte davetiyelerle sevdiklerinizi çok özel anlarınızı paylaşmaya şık bir şekilde davet edebilirsiniz.

  Davetiye Modelleri

             Çok şık Kraft baskılı zarf davetiye modelleri, arasında tercih yapmakta zorlanacaksınız. Ürün kodu 5001 Kraft Zarflı davetiye modelinin iç parçası A.Bristol Kartondan oluşmakta olup Hasır ip ve Kraft isimlikle tamamlanmış mükemmel bir davetiye modeli olma özelliğine sahip.

                         Ürün Kodu 5002 Kraft zarflı şık davetiye modelinin iç parçası A. Bristol Kartondan olup hasır ip ve Kraft şık bir isimlikle tamamlanmış. Sevdikleriniz tarafından çok beğenilebilecek Kraft davetiye modelleri arasında yerini alıyor.

Ürün Kodu 5003 Kraft zarflı şık davetiye modelinin iç parçası A. Bristol Kartondan olup hasır ip ve Kraft şık bir isimlikle tamamlanmış. Çok şık ve modern görünümlü tasarımı ile çok beğenilebilecek Kraft davetiye modeller arasında yerini alıyor.

             Ürün Kodu 5004 Kraft zarflı şık davetiye modelinin iç parçası A. Bristol Kartondan olup hasır ip ve Kraft şık bir isimlikle tamamlanmış. Son derece zarif ve modern görünümlü tasarımı ile çok beğenilebilecek Kraft davetiye modeller arasında yerini alıyor.

             Ürün Kodu 5005 Kraft zarflı şık davetiye modelinin iç parçası A. Bristol Kartondan olup hasır ip ve Kraft şık bir isimlikle tamamlanmış. Çok modern görünümlü tasarımı ile davetlileriniz tarafından çok beğenilebilecek Kraft davetiye modeller arasında yerini alıyor.

             Her biri birbirinden harikulade tasarıma sahip olan bu davetiyeleri çok uygun fiyata ve ücretsiz kargo teslimatı ile satın alabileceğiniz www.istanbuldavetiye.com adresi ile davetleriniz bir başka güzel olacak.

0 Comment
Blogs

6 May, 2017
Resimli Sünnet Davetiyeleri Çok Uygun Fiyatlara

Resimli Sünnet Davetiyeleri Çok Uygun Fiyatlara

Sünnet töreni yaptıran kişilerin en çok tercih ettiği türler arasında bulunan resimli davetiyeler, uzun yıllardır sektörde görev yapan firmamız tarafından oldukça uygun fiyatlara yapılmaktadır. Birçok desen ve modelde bulunan sünnet davetiyelerimiz sizlerin tercih edeceği ölçü ve şekillerde üretilmektedir, Düğün davetiyelerinde olduğu gibi sünnet töreni için de büyük oranda değişmeler olsa da resimli davetiyelere olan rağbet halen devam etmektedir. Her ne kadar teknoloji ile birlikte iletişim de yaygınlaşmış olsa da davetiyelerin önemini kaybetmemesi önemli bir faktördür.

- Resimli Sünnet davetiyelerinin özellikleri

* Sünnet Çocuğunun Resmi: Resimli sünnet davetiyelerinde sünnet olacak çocuğun resmi bulunmaktadır. Sizlerin isteğine göre sünnet davetiyesinin üzerine farklı çeşitlerdeki resimler de eklenmektedir. Örneğin çocuğun çekilmiş olan resminin davetiye üzerinde yer alması günümüzde halen kullanılmakta olan modeller arasında yer almaktadır.

* Bilgi ve Detaylar: Resimli sünnet davetiyesinin üzerinde organizasyon hakkındaki bilgiler yer almaktadır. Sünnet çocuğunun ismi, anne - baba ismi, Sünnet yapılacak yerin adresi ve organizasyonun hangi günlerde yapılacağı gibi önemli detaylar davetiyenin üzerinde yazılmaktadır. Kişinin isteği üzerine çeşitli söz ve şiirlerde davetiyenin ön yüzüne eklenmektedir. Her ne kadar bilgiler davetiye de yer alsa da artık bir gelenek haline getirilmiş olan birkaç cümle ile davetiye süslenmektedir.

Resimli Sünnet Davetiyesi Türleri

- Sadece Resim ve Bilginin olduğu davetiyeler: Bu tür davetiyelerde sünnet olacak çocuğun resmi büyük boy olarak kullanılmaktadır. Ön tarafta bulunan resmin yanı sıra sünnet organizasyonun diğer detayları da ayrıntılı olarak yazılmaktadır. Bu türdeki davetiyeler son yıllarda oldukça fazla tercih edilmektedir.

- Çeşitli Desen ve Figürlerin Olduğu Sünnet Davetiyeleri: Bu türdeki sünnet davetlilerinde sünnet çocuğunun resminin yanına veya arkasına araba, manzara ve çizgi film karakteri gibi çeşitli desenler eklenebilir. Bu tür desenler ve objeler, sizin istediğiniz türde seçilmektedir. Desenlerin yanı sıra sünnet düğünü hakkındaki diğer önemli bilgiler de resmin altında bulunan bölüme yazılmaktadır.

Firmamız belli ürün modellerinin yanı sıra özgün tasarımları da üretmektedir. İş yerimize gelerek resimli sünnet davetiyenizin renk, ebat ve tarz gibi unsurlarını belirtmeniz yeterli olacaktır.  

0 Comment
Blogs

1 May, 2017
Davetiyem Kaç Günde Elime Ulaşır (Kargolanma Süresi 3-4 İş Günü)

Davetiyem Kaç Günde Elime Ulaşır 

İstanbul Davetiye; düğün davetiyeleri ve sünnet davetiyeleri basan ve bunları sizlere ulaştıran bir davetiye firmasıdır. Birçok davetiye çeşidi bulunan firmamızda, davetiyeler hakkında incelemek yapmak isterseniz internet sitemizden davetiye kataloglarına göz atabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlara davetiye siparişleri vererek, organizasyonlarınız için gerekli olan davetiyeleri bastırma şansına sahip olabilirsiniz.

Davetiye işi bazen kişiler için külfet olabilir. O kadar işin gücün arasında insanlar bunlarla uğraşmak istemeyebilir. Özellikle evlenme kararı alan çiftler, davetiye işiyle hiç uğramak istemezler. Bu noktada İstanbul Davetiye’den yardım alarak işinizi kısa süre içinde halledebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey internet sitemizi ziyaret ederek, sipariş vermek istediğiniz davetiyeleri seçmek. 3-4 gün içinde davetiyeniz evinize teslim edilecektir. Kapıda ödeme seçeneği sunan firmamız bu konuda da sizlere büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

İstanbul Davetiye Çok Hızlı!

İstanbul Davetiye uzun süredir hizmet vermeye devam eden bir firmadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ilk planda tutan firmamız, uygun fiyat politikası ile hizmet vermeye devam etmektedir. Evlilik ve sünnet düğünlerinizde ihtiyacınız olan davetiyeleri üreten firmamız, en  kısa süre içinde bunların size ulaşmasını sağlayarak sizlere büyük bir kolaylık sağlar. Fiyatlarımızı öğrenmek için internet sitemize girerek kısa süreli bir araştırma yapabilirsiniz.  Ücretsiz numune ve ücretsiz kargo, baskı kolaylıklarından yararlanarak, davetiye işlemlerinizi en masrafsız şekilde halledebilirsiniz.

İstanbul Davetiye İle Hızlı Çözüm!

Düğün ve sünnet ve davetiyesi bastırmak isteyen kişiler, bu konuda mağdur duruma düşebilmektedir. Sipariş verdiği yerlerde gecikmeler olabilir, işini ciddiye almayan kişilere sipariş verebilmektedir. İstanbul Davetiye, işini en hızlı ve en ciddi şekilde yapan davetiye firmalarının başında yer almaktadır. Siparişinizden 3-4 gün sonra kapınıza teslim mantığı ile çalışan firmamız, en kısa sürede davetiye işlemlerinizi halletmenizi sağlar. Ürün fiyatlarını internet sitemizden görebilir, form doldurmak suretiyle siparişinizi kısa sürede geçebilirsiniz. Size en kısa süre içinde dönüş yaparak iletişim sağlayacağız. Sayfamızda yer alan müşteri yorumlarını okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz baskı ve kargo imkanınız olduğunu unutmayın. 

0 Comment
Blogs

26 April, 2017
Facebook Sayfamızda Paylaşıyoruz

Davetiye Tasarımlarınızı Facebook Sayfamızda Paylaşıyoruz

İstanbul Davetiye, sosyal medya hesaplarını oldukça aktif kullanarak müşterileri yakından ilgileniyor. Aynı zamanda yeni tasarımlarını sosyal medya hesaplarından paylaşarak, yeni ürünlerin sizlerle kısa süre içinde tanışmasına yardımcı oluyor.

İstanbul Davetiye’nin facebook hesabını beğenip, takip edebilir ve en yeni, en güzel ve en güncel davetiye tasarımlarını sizler de takip edebilirsiniz. Düğün ve sünnet davetiyeleri basan firmamız, yeni ürün ve tasarımlar geliştirerek sizlerin güzel günlerinde yanında olmak istiyor. Sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanan İstanbul Davetiye, facebook hesabından davetiye tasarımlarını paylaşarak müşterilere yeni imkânlar sunuyor.

Davetiye Satış sitesi olan İstanbul Davetiye ulaşmak oldukça kolaydır. Hem internet sitesinden, hem telefonlarınızdan hem de sosyal medya hesaplarınız üzerinden bizlere ulaşabilir, davetiye siparişlerinizi verebiliriniz. Sosyal medya hesapları üzerinden bizleri takip ederek, son tasarımlarımız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Yüzlerce indirimli modelimizden dilediğinizi seçerek istediğiniz sayıda sipariş vermeniz mümkündür. Uygun fiyatları ve kampanyaları ile müşterilerinin ilgisini çeken İstanbul Davetiye, sizlerin de ilgisini çekecektir.

İstanbul Davetiye’yi Facebook Üzerinden Takip Et!

İstanbul Davetiye facebook sayfası üzerinden sürekli olarak yeni tasarımlarını paylaşmaktadır. Facebook’un ne kadar geniş bir ağı olduğu bilinen bir gerçektir. Sizinde hesabınız varsa, sizlerde facebook üzerinden bizleri takip edebilir, son tasarımlarımızı ilk olarak görme imkânına sahip olabilirsiniz. Sürekli olarak güncellenen facebook sayfamız oldukça profesyonel bir şekilde yönetilmektedir.

İstanbul Davetiye son günlerden en fazla bilinen davetiye basma ve sipariş verme firmasıdır. İnternet sitesi üzerinden çalışan firmamızdan sipariş vermek oldukça kolaydır. Facebook sayfasındaki paylaşımları inceleyerek kendiniz için en uygun davetiyeyi seçebilirsiniz. Bununla birlikte internet sitemizden de en uygun davetiyeyi seçmeniz mümkündür. İstanbul Davetiye oldukça başarılı bir atılım yaparak, kendi kulvarında bir numara olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Ucuz ve güvenilir olmasıyla dikkatleri üzerine çeken firmamız, şimdiye kadar aldığı geri dönüşlerde de bizleri çok mutlu etmiştir. Sizlerde mutlu olmak istiyorsanız ve düğünlerinizde güzel bir anı bırakmak istiyorsanız bizleri tercih etmelisiniz. Bizler sizin için bir anı olmayı ve hayatınızda yer edinmeyi çok isteriz. 

0 Comment
Blogs

26 April, 2017
Neden Fiyatlarımız Bu Kadar Uygun ?

Neden Fiyatlarımız Bu Kadar Uygun

İstanbul Davetiye, dünyanın birçok bölgesinden davetiye siparişi alan bir firmadır.  Çeşitli ülkelerinde ki vatandaşlarımızın davetiye siparişlerini karşılayarak, düğün, nişan, sünnet vb. tüm organizasyonlar için davetiye siparişinizi verebilme imkanı sunan İstanbul Davetiye, fiyatları ile müşterilerin dikkatini çekmektedir. Kristal Davetiyeler, zarf baskılı davetiyeler, lüks davetiyeler gibi birbirinden farklı davetiye çeşitleri ile hizmet vermeye devam eden firmamız, oldukça uygun fiyatları ile göze çarpar.

Fiyatlarımızın bu kadar uygun olmasının nedeni, müşteri memnuniyetini ön plana çıkartan bir firma olmamızdır. Özellikle yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız için, milli benliklerini korumaları adına Türk motifli davetiyeler düzenleyerek, organizasyonlarında onlara yardımcı olmaktayız. Piyasanın en uygun fiyatlarına sahip olan firmamız, özellikle kraft davetiye fiyatları ile dikkat çekmektedir.

İstanbul Davetiye Fiyat Politikası

İstanbul davetiye, Davetiye kataloglarında yüzde 15 indirim uygulamaktadır. Farklı modelleri incelemek için internet sitemize girebilir, fiyat araştırması yapabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz numune talebinde bulanarak, zevklerinize uygun olan davetiyeleri yakından görme şansına sahip olabilirsiniz. Bu şekilde size en uygun olan davetiyeyi yakından görerek seçme şansına sahip olabilirsiniz.

İstanbul davetiyenin sağladığı bir diğer kolaylık ise 250TL ve üzerindeki alışverişler için kargo ve baskı ücreti almamasıdır. Firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bu tarz çalışmalar ile oldukça büyük avantajlar sağlar. İnternet sitemizde bulunan alan isimlerine tıklayarak katalogları görme şansına sahip olabiliriniz. Kampanyalı davetiyeler, düğün davetiyeleri,  sünnet davetiyeleri başlıkları altında sizlere en uygun olan davetiyeleri en uygun fiyata seçme şansına sahip olabilirsiniz. Sitemiz üzerinden sipariş yaparak, dünyanın her neredesinde olursanız olun, ürünlerimizin kapınıza teslim edileceğini unutmayın.

İstanbul Davetiye’den Büyük Kolaylıklar

İstanbul Davetiyenin bir diğer kolaylığı ise, siparişi geçtikten sonra, ödemeyi kapıda yapma fırsatı tanımasıdır. Firmamız hassas fiyat politikası ile birlikte müşterilerini mağdur edebilecek her türlü yoldan kaçınmaktadır. Özel Baskılı davetiyeler ile sizlerde organizasyonunuzu daha çekici hale getirebilirsiniz. Ücret politikamızı düzenlerken müşterilerin mağdur olmaması için her türlü ayrıntıyı düşündük. 60 tl karşılığında 1000 adet  davetiye den başlayan fiyatlarımızdan yararlanmak istiyorsanız, sizlerde sipariş verebilirsiniz. 

0 Comment
Blogs

26 April, 2017
İlginç Davetiyeler

Çok İlginç Davetiyeler

Evlenecek olan kişiler için davetiye seçimi oldukça önemlidir. Özel olan evlilik günlerini özel olarak hatırlamak isteyen eşler davetiye tasarımlarını da kendilerine özel olarak seçmek isterler. Eğer kendiniz için bir düğün davetiyesi seçmek istiyorsanız öncelikli olarak kendinizi düğününüze davet edeceğiniz kişilere nasıl ifade edeceğinizin kararını vermelisiniz.

Düğün davetiyelerini seçerken mevsime göre, gelecek davetlilerin sayısına göre ve düğününüzü gerçekleştireceğiniz alana göre davetiye seçebilirsiniz. Mesela bir kır düğünü için mat renkleri olan bir davetiye seçeneği değil de rengarenk tasarımı olan bir davetiye seçebilirsiniz.

Düğününüzü Davetiyenizle Unutulmaz Kılın

istanbuldavetiye.com olarak farklı tasarımlarda davetiyeleri sizlerin hizmetinize sunuyoruz. Hızlı bir şekilde siparişinizi verdikten sonra kapıda ödeme sistemi ile hizmet vermiş olduğumuz firmamızdan istemiş olduğunuz davetiyenizi alabilirsiniz. Sıra dışı tasarımları olan ilginç davetiye çeşitleri içinden tercih edebilir ve düğününüzü davetiyeniz ile unutulmaz kılabilirsiniz.

Davetiyenizi özelleştirirken yakınlarınıza düğününüzü ilan ederken mutluluğunuzu, neşenizi, huzurunuzu ve bu duygularınızı onlarla paylaşmak istediğinizi de davetiyenizde yazılı ve görsel olarak belirtebilirsiniz.

Davetiye İçeriğinde Nasıl Bir Hitap Kullanıyoruz?

İstanbul Davetiye olarak bir davetiyeyi hazırlama esnasında bir çok önemli hususa dikkat etmekteyiz. Davetlilerinizi çağırmak istediğiniz mekanı seçtikten ve tam olarak ne için bir davet vereceğinizin kararını aldıktan sonra örnek metinlerden veya size özel hazırlanan davetiye metinlerinden seçim yapabilirsiniz. Davetiye içeriğini hazırlarken tüm kurallara dikkat ederek davetiye metninizi hazırlıyoruz.

·         Davetiyelerinizi özel üretim zarflar ve özel görüntülü davet kartları ile hazırlıyoruz

·         Siparişe göre davetiye düzenlemesi yapıyoruz

·         Yazım kurallarına dikkat ediyoruz

·         Nazik bir lisan ile davetiye metninizi yazıyoruz

·         Davet vereceğiniz tarihi ve yerin adresini mutlaka davetiyelere ekliyoruz

Kapıda Ödeme Seçeneğinden Yararlanın

İsteğinize bağlı olarak seçmiş ve siparişinizi vermiş olduğunuz davetiyelerinizi kısa bir süre içinde adresinize ücretsiz bir şekilde teslim ediyoruz. Eğer davetiyeyi her zaman alabilirim diyerek davetiyenizi seçmeyi unuttuysanız acil davetiye seçeneğini kullanarak davetiyelerinizi saatler sonra davetlilerinize dağıtmaya başlayabilirsiniz. Bir çok davetiye çeşidinin içinden size uygun davetiyenizi seçmek için web sitemizdeki tüm davetiye modellerini gözden geçiriniz. 

0 Comment
Blogs

26 April, 2017
Türkiye’nin Her Yerine Düğün Davetiyesi Gönderimi

Türkiye’nin Her Yerine Düğün Davetiyesi Gönderimi

Düğün sezonunun yaklaşması ile birlikte çiftler düğün davetiyesi hakkında araştırmalara da başladı. Çiftler tarafından en çok merak edilen konuları arasında evlere davetiye siparişi ve gönderimi yer alıyor. Mayıs ayı itibari ile başlayan düğün sezonu yaklaşık olarak Kasım ayına kadar sürmektedir. Bu dönemde yapılan hazırlıklar arasında düğün davetiyesinin de önemli bir yeri bulunmaktadır.

Bilindiği üzere düğün hazırlıkları oldukça yoğun ve yorucu olmaktadır. Çiftler ise eskiden dükkanları tek tek gezerek davetiye örnekleri bakmak zorunda kalıyordu. Yaşanan zorluklar ise gelişen hizmet kalitesi ile değişikliğe uğradı. Artık sizler de internet üzerinden davetiye siparişi vererek kolaylıkla satın alabilirsiniz. Kargo ile evinize gelecek olan davetiyeler, size düğün dönemi öncesi ciddi bir zaman kazandıracaktır. Çiftlerin ise düğün telaşı öncesi en çok zamana ihtiyacı olmaktadır.

Sizler için hazırlanan farklı motiflerdeki ve desenlerdeki davetiyeler ile internet üzerinden kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Çiftlere uygun olarak farklı renklerde ve modellerde davetiyeler bulunmaktadır. İnternet üzerinden hızlı ve ücretsiz kargo seçenekleri ile davetiye siparişi verebilirsiniz. Yeni çiftler ise genellikle katlanabilen, renkli ve desenli davetiye modellerini tercih ediyor. Sizler de site üzerinde bulunan modelleri detaylı bir şekilde inceleyebilir, size en uygun olanı kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Ekipler tarafından kısa sürede hazırlanan davetiyeler Türkiye’nin her yerine kolaylıkla gönderilebilmektedir. 

0 Comment
Blogs

26 April, 2017
İstanbul Düğün Davetiyesi

İstanbul Düğün Davetiyesi

Yaklaşan düğün sezonu öncesi çiftler yavaş yavaş davetiye seçimi yapmaya başladılar. Eğer sizler de düğün ya da nişan öncesi internet üzerinden İstanbul davetiye şeklinde arama yapıyorsanız; doğru yerdesiniz.

İstanbul’da evlenmek isteyen çiftlerin en çok merak ettiği konular arasında davetiyelerin modeli, rengi ve desenidir. Türkiye’nin her yerine davetiye gönderimi yapılabilmektedir. Ancak sizler internet üzerinden ya da mağazamızdan üzerinden modelleri inceleyebilir, size en uygun olanı seçebilirsiniz. İstanbul,  davetiye konusunda oldukça fazla seçeneğin olduğu bir şehirdir. Sizler de İstanbul’da bulunan şubemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitede ve mağazamızda yüzlerce renk, fiyat ve model seçeneği ile davetiyeler bulunmaktadır. Bursa merkezli olarak çalışan firma, İstanbul Fatih’te de hizmet verebilmektedir.

Eğer İstanbul dışında ikamet ediyorsanız; internet üzerinden modelleri inceleyerek kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. En uygun fiyat garantisi ile İstanbul davetiye kullanıcılarına hizmet vermektedir. Eğer sizler de eşinize, dostunuza ve yakınlarınıza evin bir köşesinde özenle saklayacakları davetiyeler vermek isterseniz; mutlaka sitemizde bulunan modelleri incelemelisiniz. Son teknoloji kaliteli imalat ve baskı makineleri ile hizmet veren firma, Türkiye’nin her yerine gönderim yapabilirken; şube üzerinden de davetiye satışı gerçekleştirebiliyor. Sizler de ister evinizden kolaylıkla sipariş verir, isterseniz de şubeye gelerek canlı olarak modelleri inceleyebilirsiniz. Sitede bulunan ürünler ile düğün öncesi en çok önem verilen konular arasında yer alan davetiye modelleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. 

0 Comment