Davetiye Sözlerinin Seçimi

 Bir düğün, kına gecesi ya da daha farklı bir organizasyon için hazırlanan davetiyeler, farklı farklı renk ve konseptlerde tasarlanıyor. Davetiyelerdeki bu çeşitliliğin temeli insanların farklı estetik anlayışları olabilir. Bu estetik anlayışlar ortaya birbirinden farklı renk, tasarım, yazı stili ve fonda hazırlanan davetiyelerin hazırlanmasını sağlıyor. Unutmayın, çeşitlilik her zaman iyidir.

  Başarılı bir davetiye sözü nasıl seçilir? Bu konuyla ilgili birden fazla fikir geliştirmek mümkün. Fakat en makul seçenek, aranızdaki sevgiyi ve ilişkiyi en iyi yansıtan cümleleri kullanmak olabilir. Diğer ayrıntılar için işi uzmanına bırakın! İstanbul davetiye sizlere bu konuda profesyonel destek sağlıyor. Bu destekten en iyi şekilde yararlanmak için vakit kaybetmeden İstanbul davetiyeye danışın.

  Ne tür bir davetiye sözü arıyorsunuz? Hangi amaçla bir davetiye sözü kullanmak istiyorsunuz? Bir nikah töreni, düğün töreni, kına gecesi, sünnet töreni ya da daha başka? İstanbul davetiye, davetiye tasarımında profesyonel çözüm!  Davetiye sözleri birden fazla gruba ayrılıyor:

·         Komik davetiye sözleri

·         İddialı davetiye sözleri

·         Şairane davetiye sözleri

·         Klasik davetiye sözleri

·         Farklı davetiye sözleri

·         Nişan davetiye sözleri

·         Kına davetiye sözleri

·         Mezuniyet davetiye sözleri

·         Dini düğün davetiye sözleri

  Davetiye sözleri yukarıda sıralandıkları gibi farklı farklı temalarda olabiliyor.

Komik davetiye sözleri: Davetiye üzerinde yer alan ve konukları daha mizahsen bir dil kullanarak davet etme amacı taşıyan sözler.

İddialı davetiye sözleri: Genel itibariyle iddialı cümleler içeren ve konukları bu tarz bir şekilde davet etme amacı taşıyan sözler.

Şairane davetiye sözleri: Daha edebi bir tarzda hazırlanan ve davetiyeye eklenen sözler.

Klasik davetiye sözleri: Her davetiyede görmeye alışkın olduğumuz, misafirleri daha sade cümlelerle davet etme amacı içeren sözler.

Farklı Davetiye sözleri: Daha önce kullanılmayan, özgün cümlelerden oluşan ve davetlileri organizasyona eşlik etme konusunda telkin eden cümleler içeren davetiyeler.

Nişan davetiye sözleri: Bir nişan davetiyesi için hazırlanan ve organizasyonla daha uyumlu cümleler içeren sözler.

Kına davetiye sözleri: Kına organizasyonları için hazırlanan davetiyeler içerisine yerleştirilen sözler.

Mezuniyet davetiye sözleri: Bir mezuniyet balosu için hazırlanan davetiyede yer alan klasik sözler.

Dini düğün davetiye sözleri: Dini düğün konseptine uygun, daha muhafazakar bir üslup içeren sözler.

  İstanbul davetiye ile düşlerinizdeki davetiye tasarımını gerçekleştirin!