Resimli Sünnet Davetiyeleri Çok Uygun Fiyatlara

Resimli Sünnet Davetiyeleri Çok Uygun Fiyatlara

Sünnet töreni yaptıran kişilerin en çok tercih ettiği türler arasında bulunan resimli davetiyeler, uzun yıllardır sektörde görev yapan firmamız tarafından oldukça uygun fiyatlara yapılmaktadır. Birçok desen ve modelde bulunan sünnet davetiyelerimiz sizlerin tercih edeceği ölçü ve şekillerde üretilmektedir, Düğün davetiyelerinde olduğu gibi sünnet töreni için de büyük oranda değişmeler olsa da resimli davetiyelere olan rağbet halen devam etmektedir. Her ne kadar teknoloji ile birlikte iletişim de yaygınlaşmış olsa da davetiyelerin önemini kaybetmemesi önemli bir faktördür.

- Resimli Sünnet davetiyelerinin özellikleri

* Sünnet Çocuğunun Resmi: Resimli sünnet davetiyelerinde sünnet olacak çocuğun resmi bulunmaktadır. Sizlerin isteğine göre sünnet davetiyesinin üzerine farklı çeşitlerdeki resimler de eklenmektedir. Örneğin çocuğun çekilmiş olan resminin davetiye üzerinde yer alması günümüzde halen kullanılmakta olan modeller arasında yer almaktadır.

* Bilgi ve Detaylar: Resimli sünnet davetiyesinin üzerinde organizasyon hakkındaki bilgiler yer almaktadır. Sünnet çocuğunun ismi, anne - baba ismi, Sünnet yapılacak yerin adresi ve organizasyonun hangi günlerde yapılacağı gibi önemli detaylar davetiyenin üzerinde yazılmaktadır. Kişinin isteği üzerine çeşitli söz ve şiirlerde davetiyenin ön yüzüne eklenmektedir. Her ne kadar bilgiler davetiye de yer alsa da artık bir gelenek haline getirilmiş olan birkaç cümle ile davetiye süslenmektedir.

Resimli Sünnet Davetiyesi Türleri

- Sadece Resim ve Bilginin olduğu davetiyeler: Bu tür davetiyelerde sünnet olacak çocuğun resmi büyük boy olarak kullanılmaktadır. Ön tarafta bulunan resmin yanı sıra sünnet organizasyonun diğer detayları da ayrıntılı olarak yazılmaktadır. Bu türdeki davetiyeler son yıllarda oldukça fazla tercih edilmektedir.

- Çeşitli Desen ve Figürlerin Olduğu Sünnet Davetiyeleri: Bu türdeki sünnet davetlilerinde sünnet çocuğunun resminin yanına veya arkasına araba, manzara ve çizgi film karakteri gibi çeşitli desenler eklenebilir. Bu tür desenler ve objeler, sizin istediğiniz türde seçilmektedir. Desenlerin yanı sıra sünnet düğünü hakkındaki diğer önemli bilgiler de resmin altında bulunan bölüme yazılmaktadır.

Firmamız belli ürün modellerinin yanı sıra özgün tasarımları da üretmektedir. İş yerimize gelerek resimli sünnet davetiyenizin renk, ebat ve tarz gibi unsurlarını belirtmeniz yeterli olacaktır.