Davetiyem Kaç Günde Elime Ulaşır (Kargolanma Süresi 3-4 İş Günü)

Davetiyem Kaç Günde Elime Ulaşır (Kargolanma Süresi 3-4 İş Günü)
1 May, 2017

Davetiyem Kaç Günde Elime Ulaşır 

İstanbul Davetiye; düğün davetiyeleri ve sünnet davetiyeleri basan ve bunları sizlere ulaştıran bir davetiye firmasıdır. Birçok davetiye çeşidi bulunan firmamızda, davetiyeler hakkında incelemek yapmak isterseniz internet sitemizden davetiye kataloglarına göz atabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlara davetiye siparişleri vererek, organizasyonlarınız için gerekli olan davetiyeleri bastırma şansına sahip olabilirsiniz.

Davetiye işi bazen kişiler için külfet olabilir. O kadar işin gücün arasında insanlar bunlarla uğraşmak istemeyebilir. Özellikle evlenme kararı alan çiftler, davetiye işiyle hiç uğramak istemezler. Bu noktada İstanbul Davetiye’den yardım alarak işinizi kısa süre içinde halledebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey internet sitemizi ziyaret ederek, sipariş vermek istediğiniz davetiyeleri seçmek. 3-4 gün içinde davetiyeniz evinize teslim edilecektir. Kapıda ödeme seçeneği sunan firmamız bu konuda da sizlere büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

İstanbul Davetiye Çok Hızlı!

İstanbul Davetiye uzun süredir hizmet vermeye devam eden bir firmadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ilk planda tutan firmamız, uygun fiyat politikası ile hizmet vermeye devam etmektedir. Evlilik ve sünnet düğünlerinizde ihtiyacınız olan davetiyeleri üreten firmamız, en  kısa süre içinde bunların size ulaşmasını sağlayarak sizlere büyük bir kolaylık sağlar. Fiyatlarımızı öğrenmek için internet sitemize girerek kısa süreli bir araştırma yapabilirsiniz.  Ücretsiz numune ve ücretsiz kargo, baskı kolaylıklarından yararlanarak, davetiye işlemlerinizi en masrafsız şekilde halledebilirsiniz.

İstanbul Davetiye İle Hızlı Çözüm!

Düğün ve sünnet ve davetiyesi bastırmak isteyen kişiler, bu konuda mağdur duruma düşebilmektedir. Sipariş verdiği yerlerde gecikmeler olabilir, işini ciddiye almayan kişilere sipariş verebilmektedir. İstanbul Davetiye, işini en hızlı ve en ciddi şekilde yapan davetiye firmalarının başında yer almaktadır. Siparişinizden 3-4 gün sonra kapınıza teslim mantığı ile çalışan firmamız, en kısa sürede davetiye işlemlerinizi halletmenizi sağlar. Ürün fiyatlarını internet sitemizden görebilir, form doldurmak suretiyle siparişinizi kısa sürede geçebilirsiniz. Size en kısa süre içinde dönüş yaparak iletişim sağlayacağız. Sayfamızda yer alan müşteri yorumlarını okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz baskı ve kargo imkanınız olduğunu unutmayın.