Neden Fiyatlarımız Bu Kadar Uygun ?

Neden Fiyatlarımız Bu Kadar Uygun ?
26 April, 2017

Neden Fiyatlarımız Bu Kadar Uygun

İstanbul Davetiye, dünyanın birçok bölgesinden davetiye siparişi alan bir firmadır.  Çeşitli ülkelerinde ki vatandaşlarımızın davetiye siparişlerini karşılayarak, düğün, nişan, sünnet vb. tüm organizasyonlar için davetiye siparişinizi verebilme imkanı sunan İstanbul Davetiye, fiyatları ile müşterilerin dikkatini çekmektedir. Kristal Davetiyeler, zarf baskılı davetiyeler, lüks davetiyeler gibi birbirinden farklı davetiye çeşitleri ile hizmet vermeye devam eden firmamız, oldukça uygun fiyatları ile göze çarpar.

Fiyatlarımızın bu kadar uygun olmasının nedeni, müşteri memnuniyetini ön plana çıkartan bir firma olmamızdır. Özellikle yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız için, milli benliklerini korumaları adına Türk motifli davetiyeler düzenleyerek, organizasyonlarında onlara yardımcı olmaktayız. Piyasanın en uygun fiyatlarına sahip olan firmamız, özellikle kraft davetiye fiyatları ile dikkat çekmektedir.

İstanbul Davetiye Fiyat Politikası

İstanbul davetiye, Davetiye kataloglarında yüzde 15 indirim uygulamaktadır. Farklı modelleri incelemek için internet sitemize girebilir, fiyat araştırması yapabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz numune talebinde bulanarak, zevklerinize uygun olan davetiyeleri yakından görme şansına sahip olabilirsiniz. Bu şekilde size en uygun olan davetiyeyi yakından görerek seçme şansına sahip olabilirsiniz.

İstanbul davetiyenin sağladığı bir diğer kolaylık ise 250TL ve üzerindeki alışverişler için kargo ve baskı ücreti almamasıdır. Firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bu tarz çalışmalar ile oldukça büyük avantajlar sağlar. İnternet sitemizde bulunan alan isimlerine tıklayarak katalogları görme şansına sahip olabiliriniz. Kampanyalı davetiyeler, düğün davetiyeleri,  sünnet davetiyeleri başlıkları altında sizlere en uygun olan davetiyeleri en uygun fiyata seçme şansına sahip olabilirsiniz. Sitemiz üzerinden sipariş yaparak, dünyanın her neredesinde olursanız olun, ürünlerimizin kapınıza teslim edileceğini unutmayın.

İstanbul Davetiye’den Büyük Kolaylıklar

İstanbul Davetiyenin bir diğer kolaylığı ise, siparişi geçtikten sonra, ödemeyi kapıda yapma fırsatı tanımasıdır. Firmamız hassas fiyat politikası ile birlikte müşterilerini mağdur edebilecek her türlü yoldan kaçınmaktadır. Özel Baskılı davetiyeler ile sizlerde organizasyonunuzu daha çekici hale getirebilirsiniz. Ücret politikamızı düzenlerken müşterilerin mağdur olmaması için her türlü ayrıntıyı düşündük. 60 tl karşılığında 1000 adet  davetiye den başlayan fiyatlarımızdan yararlanmak istiyorsanız, sizlerde sipariş verebilirsiniz.