İlginç Davetiyeler

Çok İlginç Davetiyeler

Evlenecek olan kişiler için davetiye seçimi oldukça önemlidir. Özel olan evlilik günlerini özel olarak hatırlamak isteyen eşler davetiye tasarımlarını da kendilerine özel olarak seçmek isterler. Eğer kendiniz için bir düğün davetiyesi seçmek istiyorsanız öncelikli olarak kendinizi düğününüze davet edeceğiniz kişilere nasıl ifade edeceğinizin kararını vermelisiniz.

Düğün davetiyelerini seçerken mevsime göre, gelecek davetlilerin sayısına göre ve düğününüzü gerçekleştireceğiniz alana göre davetiye seçebilirsiniz. Mesela bir kır düğünü için mat renkleri olan bir davetiye seçeneği değil de rengarenk tasarımı olan bir davetiye seçebilirsiniz.

Düğününüzü Davetiyenizle Unutulmaz Kılın

istanbuldavetiye.com olarak farklı tasarımlarda davetiyeleri sizlerin hizmetinize sunuyoruz. Hızlı bir şekilde siparişinizi verdikten sonra kapıda ödeme sistemi ile hizmet vermiş olduğumuz firmamızdan istemiş olduğunuz davetiyenizi alabilirsiniz. Sıra dışı tasarımları olan ilginç davetiye çeşitleri içinden tercih edebilir ve düğününüzü davetiyeniz ile unutulmaz kılabilirsiniz.

Davetiyenizi özelleştirirken yakınlarınıza düğününüzü ilan ederken mutluluğunuzu, neşenizi, huzurunuzu ve bu duygularınızı onlarla paylaşmak istediğinizi de davetiyenizde yazılı ve görsel olarak belirtebilirsiniz.

Davetiye İçeriğinde Nasıl Bir Hitap Kullanıyoruz?

İstanbul Davetiye olarak bir davetiyeyi hazırlama esnasında bir çok önemli hususa dikkat etmekteyiz. Davetlilerinizi çağırmak istediğiniz mekanı seçtikten ve tam olarak ne için bir davet vereceğinizin kararını aldıktan sonra örnek metinlerden veya size özel hazırlanan davetiye metinlerinden seçim yapabilirsiniz. Davetiye içeriğini hazırlarken tüm kurallara dikkat ederek davetiye metninizi hazırlıyoruz.

·         Davetiyelerinizi özel üretim zarflar ve özel görüntülü davet kartları ile hazırlıyoruz

·         Siparişe göre davetiye düzenlemesi yapıyoruz

·         Yazım kurallarına dikkat ediyoruz

·         Nazik bir lisan ile davetiye metninizi yazıyoruz

·         Davet vereceğiniz tarihi ve yerin adresini mutlaka davetiyelere ekliyoruz

Kapıda Ödeme Seçeneğinden Yararlanın

İsteğinize bağlı olarak seçmiş ve siparişinizi vermiş olduğunuz davetiyelerinizi kısa bir süre içinde adresinize ücretsiz bir şekilde teslim ediyoruz. Eğer davetiyeyi her zaman alabilirim diyerek davetiyenizi seçmeyi unuttuysanız acil davetiye seçeneğini kullanarak davetiyelerinizi saatler sonra davetlilerinize dağıtmaya başlayabilirsiniz. Bir çok davetiye çeşidinin içinden size uygun davetiyenizi seçmek için web sitemizdeki tüm davetiye modellerini gözden geçiriniz.