Krem-Pembe Beyaz Zarf seçenekleri

Krem-Pembe Beyaz Zarf seçenekleri
15 May, 2017

Evlenirken veya çocuğunun sünnet merasimini yaparken kim istemez ki şık tasarımlı rengarenk yapıda kişiye özel bir davetiyesi olmasın. Davetiyeler nikah törenleri, düğün törenleri, düğün kına geceleri, sünnet merasimleri, sünnet kına geceleri ve bebek mevlitleri için çok değerlidir. Her merasimin kendine özel davetiye örnekleri bulunur. Son zamanlarda davetiyeler o kadar gelişim göstermiş durumdadır ki, davetliler tarafından bile vitrin süsü veya sürekli saklanabilecek özellikte olan bir süs gibi üretilebilmektedir.

www.istanbuldavetiye.com olarak krem rengi, pembe renk ve beyaz renkte zarf seçenekleri ile davetiyelerinizde daha şık bir duruş sergiledik. Özel tasarımları olan davetiyeleri, ilginç tasarımları olan davetiyeleri ve klasik yapıdaki davetiyelerinizi ister pembe zarflarda isterseniz krem rengi zarflarda isterseniz beyaz renkte davetlilerinize sunabilirsiniz.

Acil Davetiye Ve Kargo Hizmeti  

Davetiyenizi ertelediniz veya yoğun düğün alışverişiniz içinde davetiyenizi yaptırmayı unuttuysanız, hızlı bir şekilde davetiyenizi seçerek siparişinizi verebilirsiniz. En geç iki gün içinde elinize geçecek şekilde davetiyelerinizin baskı aşamasını bitirerek sizlere kargo hizmeti ile sunuyoruz. Acil olduğunu belirttiğinizde kısa bir sürede elinize geçecek olan davetiyelerinizi İstanbul Davetiye olarak hazırlamış olduğumuz site katalogunda bulabilir ve hızlı bir şekilde davetiye sipariş işleminizi yapabilirsiniz.

Siparişlerinizi ister concept davetiyeler, isterseniz kampanyalı davetiyeler isterseniz popüler davetiyeler içinden seçmiş olduğunuz bir davetiye örneğinden verebilirsiniz. Tüm davetiyeler için siparişleriniz geçerlidir. Kısa sürede teslim davetiyeleriniz için yazılı metin seçeneğini isterseniz hazır metinlerden seçebilir isterseniz kendiniz davetiyeniz için bir metin hazırlayabilirsiniz.

Sünnet Düğünü Davetiyeleri

Her ebeveyn çocuğunun evleneceği zamanı hayal ederken sünnet düğününü de gerçekleştirmek ister. Sünnet düğünleri hem ebeveynler için özel hem de sünnet olacak çocuk için özeldir. Düğün davetiyeleri ve nişan davetiyelerinde sipariş vereceğiniz acil davetiye siparişi sünnet düğünleri içinde geçerlidir.

Sünnet düğünü yapacaksınız fakat davetiyelerinizi hazırlatmayı unuttunuz. İstanbul Davetiye üzerinden siparişinizi vererek ve acil olduğunu belirterek en geç iki gün içinde sünnet davetiyelerinizi alabilirsiniz. Düğün davetiyesi ve sünnet davetiyesi için sipariş esnasında davetiyenizin acil olduğunu mutlaka belirtmelisiniz. Acil olduğunu belirtmenizden sonra kısa bir süre içinde davetiyeleriniz kargo ile size ulaştırılacaktır.